Huisartsenpraktijk Baarsma

Met plezier laten wij weten dat dokter Reitsma en dokter Hamersma, al bekende gezichten, ook in de komende jaren in de praktijk werkzaam blijven. Per 1 januari 2026 hebben zij een blijvende rol binnen de praktijk en werken zij toe naar overname. We behouden dezelfde ruime bezetting, met keuze uit drie huisartsen en onze twee Physician Assistants.

 

LET OP: Momenteel hebben wij een patiƫntenstop!!

Als u inwoner bent van Leeuwarden en nog geen huisarts in de stad heeft, neem dan contact op met zorgverzekeraar Zilverenkruis Achmea. Zij kunnen u verder helpen.

Bij verwondingen of spoedeisende klachten kunt u overdag, na telefonisch overleg, naar de praktijk komen.

 

Moet ik naar de dokter

Terug naar overzicht

Bloedverdunner Eliquis toch weer beschikbaar dankzij tijdelijke afspraken

Bloedverdunner Eliquis is sinds 18 december 2025 weer leverbaar aan apotheken dankzij tijdelijke afspraken tussen groothandel Mosadex en fabrikant BMS. De eerdere stop volgde op een prijsconflict. Door het akkoord hoeven ruim 260.000 patiƫnten voorlopig niet over te stappen op een ander middel. De partijen werken aan een structurele oplossing.


Lees het hele artikel op: Nationale zorggids
Publicatiedatum: 19-12-2025